Praca w biurze księgowym Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent księgowego

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży oraz wyciągów bankowych
  • wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego
  • uzgadnianie kont bankowych, należności i zobowiązań
  • wsparcie w bieżących czynnościach księgowych

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości
  • znajomość systemu CDN Optima
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój kariery zawodowej (szkolenia)

Informacje oraz zgłoszenia: leszek.wnuk@brekolab.pl

Do przesłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.